С кем оставить пожилого родственника на время отпуска или командировки

З ким залишити літнього родича на час відпустки чи відрядження

При досягненні певного віку люди похилого віку не можуть подбати про себе. Їх не можна залишати без нагляду. Якщо сім’я планує відпочинок чи від’їзд роботи, старий родич ризикує залишитися один, чого робити категорично не можна. Сьогодні ми розповімо, як пансіонат для людей похилого віку у ​​Луганську «Забота любимых» допомагає людям, яким потрібен тимчасовий, але якісний нагляд за літньою людиною.

Чому доглядальниця – не найкращий варіант

Деякі сім’ї наймають сторонню людину для нагляду за старим родичем. Пошук відповідної кандидатури зазвичай займає чимало часу, адже потрібно знайти:

  • доглядальницю з медичною освітою – звичайна людина з вулиці може не мати достатніх компетенцій для повноцінного нагляду за людьми похилого віку;
  • людину з добрими рекомендаціями – не кожен зважиться впустити незнайомця в будинок, тим більше довірити йому здоров’я близького;
  • кошти на оплату послуг порядної та професійної доглядальниці. Зазвичай це обходиться недешево – порівняно з вартістю поїздки одного члена сім’ї на відпочинок.

Сім’ї, які не змогли знайти відповідну доглядальницю, просять про допомогу родичів. Для людини похилого віку це психологічно простіше – не потрібно звикати до незнайомців. Але таких тямущих людей, які візьмуть на себе повний догляд за далеким родичем знайти непросто. А якщо літня людина хвора, веде лежачий спосіб життя або страждає на деменцію, то успіх заходу зводиться до нуля.

Виходом стає будинок для літніх людей у ​​Луганську з медичним доглядом «Забота любимых» . Не всі знають, що подібні пансіонати європейського рівня приймають гостей на будь-який час – від доби і більше.

5 причин скористатися послугами елітного будинку для людей похилого віку

  1. Персонал із медичною освітою. Наші нянечки та медсестри простежать за тим, щоб гість прийняв потрібні ліки, був нагодований, перебував у комфортних умовах та душевній рівновазі.
  2. Відмінне меню. Все завжди свіже, апетитно оформлене та по-домашньому смачне.
  3. Охорона. Пансіонат знаходиться під відеоспостереженням.
  4. Цікаве дозвілля. Наші гості спілкуються, разом дивляться телевізор, читають, грають у настільні ігри та гуляють у саду.
  5. Доступна ціна. Вартість проживання в елітному будинку для літніх людей абсолютно адекватна і по кишені будь-якій працюючій сім’ї.

Звертайтеся до будинку для людей похилого віку «Забота любимых» , і ми оточимо близьку вам людину увагою на професійному рівні!