безопасность постояльцев в пансионате Забота любимых

Заходи безпеки в пансіонатах для людей похилого віку

До приватного пансіонату для людей похилого віку «Забота любимых» надходять люди в різному стані. Деякі з них потребують реабілітації після інсульту або інфаркту, хтось страждає від невиліковних хвороб Альцгеймера або Паркінсона, інші ж просто не в змозі доглядати за собою і потребують уваги фахівців. Незалежно від того, що саме привело до нас людину, ми максимально уважно стежимо за якістю її життя, роблячи її спокійним, повноцінним і, звичайно ж, безпечним.

Як забезпечується безпека постояльців у пансіонаті «Забота любимых»

Поки решта світу перебуває в безкінечному поспіху, на території нашого будинку для літніх людей панує тиха, безтурботна атмосфера. Її забезпечують уважні медсестри та співчутливі доглядальниці, які стежать за здоров’ям постояльців. На допомогу співробітникам пансіонату організовано продуману систему безпеки.

Охорона будівлі та території «Заботы любимых»

Більшість приватних будинків для літніх людей знаходяться в тихих природних зонах далеко від міської суєти. Бабусі та дідусі проживають в екологічних умовах, дихають чистим повітрям та милуються прекрасними зеленими насадженнями. І доки постояльці відпочивають, їхній спокій оберігають приватні охоронні служби.

 • Будинок для людей похилого віку знаходиться під зовнішнім і внутрішнім відеоспостереженням. Ми вмить дізнаємося, якщо на територію пансіонату зайшов хтось сторонній. Ця система дозволяє нам стежити за станом постояльців і блискавично реагувати у разі, якщо помічені перші ознаки поганого самопочуття.
 • У приміщеннях пансіонату є тривожні кнопки. Ними оснащені апартаменти, в яких розміщуються хворі лежачі, а також VIP-кімнати. Ці заходи дають змогу ненав’язливо, але уважно контролювати самопочуття кожного гостя.

Контроль здоров’я постояльців приватного будинку для людей похилого віку

bezopasnost2

Нам довіряють турботу про людей похилого віку в різному стані, і всім без винятку надається необхідна допомога:

 • Моніторинг здоров’я. Ми щодня перевіряємо температуру, тиск, пульс та цукор.
 • Контроль за прийомом медикаментів. Люди похилого віку, залишаючись без нагляду, часто перестають пити таблетки або змінюють дозування. Ми стежимо, щоб людина отримала необхідні препарати та вносимо коригування лише після консультації з медичним фахівцем.
 • Надання соціальної допомоги. У «Турботі коханих» ніхто не залишається на самоті. Літні люди не відчувають себе тягарем, адже живуть у суспільстві однодумців. Тим, хто зазнає труднощів із соціалізацією, медсестри нададуть необхідну підтримку.
 • Організація дозвілля. Для того, щоб почуватися в безпеці, людині потрібна позитивна діяльність. Це звертає увагу на певні тригери, що активізують оптимістичні відчуття. Ми організуємо дозвілля постояльців, підтримуючи їхню фізичну та інтелектуальну активність. Наші гості завжди зайняті, їм просто ніколи нудьгувати і турбуватися.
 • Постійний зв’язок із будинком. Родичі можуть зателефонувати у будь-який час або приїхати в гості, щоб переконатися у доброму самопочутті близької людини. Літнім людям це допомагає відчувати себе частиною сім’ї, яка будь-якої миті проконтролює їхній стан та умови життя.

За бажанням родичів до хворого можуть приходити профільні лікарі та інші фахівці. Їхні послуги не входять у вартість проживання в приватному будинку для людей похилого віку , але ми зобов’язуємося проконтролювати їхню присутність і виконати всі лікарські рекомендації.

Профілактика вірусних захворювань на території пансіонату

Через нестабільну епідеміологічну обстановку ми посилили заходи безпеки, спрямовані на захист від вірусів та інфекцій.

 • Проводимо щоденне вологе прибирання приміщень з дезінфікуючими засобами.
 • Здійснюємо провітрювання кімнат кожні кілька годин.
 • Організуємо обов’язкові гігієнічні процедури кожному постояльцеві, зокрема миття рук до, після їжі та після виходу на прогулянку.
 • Контролюємо наявність захисних масок, бахіл та халатів у відвідувачів.

Комплексний захист життя та здоров’я у «Заботе любимых»

Ми здійснюємо паліативну допомогу кожному гостю без винятку. Персонал пансіонату навчений реагувати перші ознаки небезпеки будь-якого роду. Ми тісно взаємодіємо з державними службами, до яких можемо звернутись у разі надзвичайної ситуації. Проте більшість проблем вирішуємо власними силами, адже маємо на це необхідні ресурси.

У «Турботі коханих» ніхто не залишається наодинці зі своїм болем, проблемами чи гнітючими думками. Перебуваючи під цілодобовим наглядом кваліфікованого персоналу приватного пансіонату для людей похилого віку, наші постояльці знаходяться навіть у більшій безпеці, ніж у непристосованих для людей похилого віку традиційних квартирах.